Etkinlik

Genç Merkür İletişim Kampı’na Konuk Olduk

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından Ankara’da düzenlenen Genç Merkür İletişim Kampı’na konuk olduk. İletişim öğrencilerinin katılım gösterdiği etkinlikte dijital pazarlamayı konuştuk.

Ankara’da TC Gençlik ve Spor Bakanlığımızın davetiyle, Genç Merkür İletişim Kampı’nda Zeynel Çift ile birlikte sosyal medya ve dijital pazarlamayı anlattık.

Bir tarafta Gölbaşı’nın eşsiz manzarası, diğer yanda girişimcilik aşkıyla dolu İletişim öğrencilerinin katılımlarıyla oldukça keyifli dakikalar geçirdik. İletişim fakültesi öğrencilerinin hepsi gerçekten pırıl pırıl gençlerdi. Ayrıca hepsinin aklında en az bir proje olması beni gerçekten oldukça heyecanlandırdı.

Etkinlik süresince inanılmaz coşkulu bir ortam vardı. Özellikle öğrenciler girişimci yaklaşımlarıyla bana sunum boyunca sorularını yönelttiler.

Genç Merkür İletişim Kampı’nda Neler Anlattık?

Merkür Genç İletişimciler Kampı Ankara’da gerçekleştirildi
Genç Merkür İletişim Kampı Ankara’da gerçekleşti

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın katkılarıyla düzenlenen Genç Merkür İletişim Kampı’nın ilki Şubat ayında gerçekleştirildi. Ankara’daki İletişim Fakültesi öğrencilerinin katıldığı etkinlikte ben de konuşmacı olarak yer aldım.

Etkinliğin ilk oturumunda sosyal medya hakkında konuştum ve dijital pazarlamanın temellerini anlattım. 2. oturumda ise Zeynel A. Çift, dijital reklamcılığın teknik kısımlarını anlattı. Öğrencilerin etkinliğe yoğun ilgi göstermesi hepimizi çok mutlu etti. Ülke gençlerinin dijital pazarlamaya olan ilgisi ve merakı harikaydı diyebilirim. 🙂

Merkür Genç İletişimciler Kampı Ankara’da gerçekleşti
Merkür Genç İletişimciler Kampı Ankara’da gerçekleşti

Türkan Güleç ve Adeviye Uzunoğlu’na organizasyonda emeklerinden ötürü çok teşekkür ederiz. En kısa sürede tekrar buluşabilmek dileğiyle. 😊

Öneri içerik: Google Ads Maksimum Performans Kampanyası Nedir?
https://www.ahmetbalat.com/google-maksimum-performans-kampanyasi-nedir/

Güncel gelişmeler Telegram kanalımda: https://t.me/ahmetbalatcom

Ahmet Balat

Mektepten iletişimciyim. Brandok reklam ajansının Kurucu Ortağı ve Dijital Pazarlama Eğitmeniyim. Sosyal medya, dijital pazarlama ve e-ticaret benim hayatım. Çok yazarım, çok çalışırım, çok konuşurum. iletisim@ahmetbalat.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu