Dijital Pazarlama Uzmanı

Dijital Pazarlama Uzmanı olarak ekibim / ajansımla birlikte markanız için en uygun dijital pazarlama stratejilerini belirleyerek sizin için profesyonel bir yol haritası çıkarıyoruz.

Yol haritası hazırlarken elimizdeki verilerden yararlanıyor, verilere dayalı, sürdürülebilir ve ölçülebilir çalışmalar yapıyoruz. Google Ads & Google Analytics Performans Reklam Yönetimi yaparken Google Anahtar Kelime Planlayıcısı, Google Search Console, SEMrush, Hotjar, Yandex Metrica ve Facebook Business Manager gibi platformlardan yararlanıyoruz.

Markanız için sektörel rekabet analizi, rakip analizi ve SWOT analizleri yapıyor, dijital pazarlama çalışmaları için minimum maliyetle maksimum performans almanız için gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz.

Ben sadece bir Dijital Pazarlama Danışmanı değil dijital iletişim ve dijital pazarlama konusunda bütüncül bilgi, birikim ve deneyime sahip bir uzmanım. Bu noktada çalıştığımız süre boyunca firmanızın tüm dijital stratejilerine birlikte yön verebilir, pazarlama ve iletişim konusunda merak ettiğiniz her şeyi bana danışabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Yönetimi Hizmetlerimiz

 • Dijital pazarlama için gerekli olan tüm hesapların kurulumlarının yapılması (Google Ads, Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager, Yandex Metrica, Google Merchant Center, Facebook Business Manager, Facebook Katalog, Facebook E-Ticaret Yöneticisi, Facebook Pixel vb)
 • Kurulumları yapılan, dijital pazarlama için gerekli olan tüm hesaplar için gerekli entegrasyon çalışmalarının yapılması (Google Ads – Google Analyics – Google Search Console hesaplarının birbirine entegre edilmesi, Google Analyitcs, Google Tag Manager, Facebook Pixel kodlarının siteye eklenmesi vb)
 • Google Anahtar Kelime Planlayıcısı ve SEMrush gibi araçları kullanarak Anahtar Kelime seçiminin yapılması ve stratejinize en uygun anahtar kelime teklif stratejilerinin belirlenmesi.
 • Günlük reklam optimizasyon çalışmalarıyla dönüşümleri artırmak ve reklam maliyetleri azaltmak için gerekli tüm çalışmaların yapılması.
 • Google Analytics’te Akıllı Hedef Kitleler oluşturarak, verilere dayalı ve hedef odaklı pazarlama stratejilerinin uygulanması, süreç takibinin yapılarak raporlarla size sunulması.
 • A/B test çalışmalarıyla hedeflerinize en uygun reklam stratejilerinin belirlenmesi. Bu sayede minimum reklam maliyetleriyle maksimum dönüşüm elde edilmesi.
 • Remarketing – Retargeting, Lookalike – Custom Audience reklam stratejileriyle web sitenize giren ve ürünlerinizle ilgilenen kişileri yeniden hedefleyerek dönüşümleri – satışları artırma çalışmalarının yapılması.
 • Yapılan tüm görüntülü reklamların Art Direktörümüz tarafından tasarımlarının yapılması.
 • Yapılan tm çalışmaların ve büyüme rakamlarının haftalık ve aylık raporlarla takibinin yapılması, raporların size gönderilmesi.

Çalıştığımız markalar, referanslarımız ve danışmanlık hizmetlerim hakkında detaylı bilgiler, teklifler ve sorularınız için benimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz! 🙂

 • Telefon: 0530 600 34 26
 • Eposta: ahmet@massivedigitalagency.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı