Ahmet Balat Kimdir?

1992 Samsun doğumluyum. Anadolu Üniversitesi, İletişim Bilimleri Fakültesi, İletişim Tasarımı ve Yönetimi Bölümü mezunuyum. Brandok dijital performans ajansı ve Ahmet Balat Akademi Kurucu Ortağıyım. Kurucu unvanlarımın yanı sıra Ahmet Balat Akademi’de Dijital Pazarlama Eğitmenliği, Brandok’ta ise Marka Yöneticiliği yapıyorum. Ayrıca Fenerbahçe Spor Kulübü’nde Kongre Üyesiyim.

Bugüne kadar sektörün önde gelen, Türkiye’nin en iyi reklam ajanslarının dijital ekiplerinde yer alarak global markaların dijital iletişim ve dijital pazarlama yönetimlerinde aktif olarak rol aldım. 2019’da kendi reklam ajansım Massive Digital Agency‘i kurdum. Ardından 2021 yılında operasyonları büyüterek Brandok dijital performans ajansının kurucu ortağı oldum.

Ahmet Balat Kimdir?

Şu anda Brandok markası altında aylık cirosu milyon TL’leri geçen e-ticaret firmalarına danışmanlık vermekte ve tamamı alanında uzman ekibimizle performans marketing alanında profesyonel hizmetler sağlamaktayız.

Danışmanlık ajasımızın yanı sıra 2020’den beri birebir dijital pazarlama eğitimleri vermekteyim. Sadece 1 yılda 100’den fazla kişiye “birebir ve gerçek zamanlı” dijital pazarlama eğitimleri verdim. Eğitimlerim “birebir eğitimde” Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital pazarlama eğitimlerinden birisi oldu.

Dijital Pazarlama Eğitmeni Ahmet Balat

Eğitim konusunda yola çıkarken bu işi en iyi şekilde öğretebileceğime dair kendime bir söz verdim. %99 danışan memnuniyeti değil doğrudan %100’ü hedefledim. Şu anda geldiğim bu noktada hedeflerimi gerçekleştirebilmemin mutluluğunu yaşıyorum.

Eğitim verdiğim danışanlarımın sektördeki başarılarına tanıklık ettikçe dünyanın en mutlu insanı da ben oluyorum 🙂

Üniversite ve şirket etkinliklerinde konuşmacı olarak yer alıyor, online ve şirket içi Dijital Pazarlama Eğitimleri veriyorum.

Ahmet Balat

Başarının sırrının çok çalışmaktan geçtiğini düşünerek disiplinli bir şekilde çalışıyor ve kendimi her geçen gün yenilenen dijital pazarlama alanında geliştirerek ekibimizle birlikte iş ortaklarımız için profesyonel çözümler sunmaktan mutluluk duyuyorum! 🙂

Dijital Pazarlama Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi için: https://ahmetbalatakademi.com/
Ajans hizmetlerimiz hakkında bilgi için: https://brandok.co/

Çalıştığımız markalar, referanslarımız, eğitimlerim ve danışmanlık hizmetlerim hakkında detaylı bilgiler, teklifler ve sorularınız için benimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz! 🙂

Bana e-posta yoluyla hızlıca ulaşabilirsiniz: ahmet@brandok.co

6 Yorum

  1. Merhaba, mevcutta bir şirketim mevcut, otel işletmecisiyim, otelin dijital pazarlamasıjı özellikle instagram ve facebook gibi daha iyi yapabilmek ve doğru kişilere ulaşabilmek istiyorum. Bu doğrultuda alınabilecek eğitim ile ilgili bilgi rica ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu