Ahmet Balat Kimdir?

1992 Samsun doğumluyum. Anadolu Üniversitesi, İletişim Bilimleri Fakültesi, İletişim Tasarımı ve Yönetimi bölümü mezunuyum. Profesyonel Dijital Pazarlama Eğitmenliği yapmaktayım. Ayrıca Brandok dijital performans ajansının kurucu ortağıyım. Yaklaşık 10 yıldır, aktif olarak dijital iletişim & dijital pazarlama sektörlerinin içerisindeyim.

Bugüne kadar sektörün önde gelen, Türkiye’nin en iyi reklam ajanslarının dijital ekiplerinde yer alarak global markaların dijital iletişim ve dijital pazarlama yönetimlerinde aktif olarak rol aldım. 2019’da kendi reklam ajansım Massive Digital Agency‘i kurdum. Ardından 2021 yılında operasyonları büyüterek Brandok dijital performans ajansının kurucu ortağı oldum.

Brandok markası altında Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama Yönetimi, SEOSEM, E-Ticaret Danışmanlığı ve Web Tasarım gibi alanlarda 360 derece profesyonel danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.​​​ Bugüne kadar 200’den fazla firmaya uzman ekibimizle birlikte profesyonel destekler sağladık.

Şu anda Brandok markası altında aylık cirosu milyon TL’leri geçen e-ticaret firmalarına danışmanlık vermekte, kurumsal firmaların dijital iletişim ve markalama çalışmalarını yönetmekteyiz.

Danışmanlık ajasımızın yanı sıra Mart 2020’den beri birebir dijital pazarlama eğitimleri vermekteyim. Sadece 1 yılda 100’den fazla kişiye “birebir ve gerçek zamanlı” dijital pazarlama eğitimleri verdim. Eğitimlerim “birebir eğitimde” Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital pazarlama eğitimlerinden birisi oldu.

Eğitim konusunda yola çıkarken bu işi en iyi şekilde öğretebileceğime dair kendime bir söz verdim. %99 danışan memnuniyeti değil doğrudan %100’ü hedefledim. Şu anda geldiğim bu noktada hedeflerimi gerçekleştirebilmemin mutluluğunu yaşıyorum.

Eğitim verdiğim danışanlarımın sektördeki başarılarına tanıklık ettikçe dünyanın en mutlu insanı da ben oluyorum 🙂

Danışmanlığımın yanı sıra üniversitelerde ve şirket etkinliklerinde konuşmacı olarak yer alıyor, birebir ve şirket içi Dijital Pazarlama Eğitimleri veriyorum.

Başarının sırrının çok çalışmaktan geçtiğini düşünerek disiplinli bir şekilde çalışıyor ve kendimi her geçen gün yenilenen dijital pazarlama alanında geliştirerek ekibimizle birlikte iş ortaklarımız için profesyonel çözümler sunmaktan mutluluk duyuyorum! 🙂

Dijital Pazarlama Eğitimlerim Hakkında Bilgi için: https://www.ahmetbalat.com/dijital-pazarlama-egitimi/
Ajans hizmetlerimiz hakkında bilgi için: https://brandok.co/

Hizmetlerimiz

 • Sosyal Medya Yönetimi
 • Sosyal Medya Reklam Yönetimi
 • Veri Odaklı Dijital Pazarlama Yönetimi
 • Google Ads & Analytics Performans Reklam Yönetimi
 • E-Ticaret Danışmanlığı
 • SEO
 • Web Sitesi Tasarımı
 • Grafik & Tasarım Hizmetleri
 • 360 Derece Dijital İletişim Danışmanlığı Hizmetleri

Çalıştığımız markalar, referanslarımız, eğitimlerim ve danışmanlık hizmetlerim hakkında detaylı bilgiler, teklifler ve sorularınız için benimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz! 🙂

ahmet@brandok.co
0530 600 34 26
www.brandok.co

  Bir Yorum

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu