Etkinlik

Konya Selçuk Üniversitesi’ne Konuk Oldum

Dijital pazarlama günümüzün en popüler mesleklerinden birisi olmuş durumda. Bu kapsamda Konya Selçuk Üniversitesi’nde Dijital Pazarlama ve Metaverse üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

Selçuk Üniversitesi Dijital Pazarlama Etkinliği

konya selçuk üniversitesi dijital pazarlama etkinliği
Konya Selçuk Üniversitesi Dijital Pazarlama Etkinliği

12 Aralık 2022’de Konya Selçuk Üniversitesi, İktisat ve İdari Bilimler Fakültesi katkılarıyla ve AmericanLife Konya sponluğuyla gerçekleştirilen bu etkinlikte Brandok kurucuları olarak, Zeynel Çift ile birlikte etkinlikte konuşmacı olarak yer aldık.

Üniversite öğrencilerinin ilgi gösterdiği bu etkinliğin birinci oturumunda ben dijital pazarlama üzerine konuşma yaptım. Özellikle dijital pazarlama konusunda öğrencilerin çokça soru sorması, üniversite hocalarının bu alana göstermesi bizi çok mutlu etti.

Öğrencilere dijital pazarlamayı nasıl öğrenebilecekleri hakkında bilgiler verdik ve Konya’ya tekrar gelme sözü vererek oturumu Zeynel Çift’e devrettim.

Zeynel Çift, gelecekte bizi bekleyen heyecan verici bir alan Metaverse hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Günümüzde teknoloji şirketlerinin metaverse’e yaptığı yatırımlar ve sektörün büyüklüğü hakkında detaylı bilgiler edindik.

Tıpkı dijital pazarlama olduğu gibi Metaverse oturumuna da öğrencilerin ilgisi oldukça fazlaydı. Etkinliğe katılan herkese çok teşekkür ederiz.

Etkinlikten Kareler

Öneri yazım: SSL Sertifikası Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Alınır?
https://www.ahmetbalat.com/ssl-sertifikasi-nedir-ne-ise-yarar/
Güncel gelişmeler Telegram kanalımda: https://t.me/ahmetbalatcom

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu