Dijital Pazarlama Eğitimi – Ahmet Balat

Birebir ve Kişiye Özel, Canlı!

Kişiye özel eğitimlerimle dijital pazarlamayı en iyi şekilde öğrenmeye hazır mısınız?

Merhaba ben Dijital Pazarlama Uzmanı ve Dijital Pazarlama Eğitmeni Ahmet Balat. Brandok reklam ajansının kurucu ortağı, Ahmet Balat Akademi’nin kurucusuyum. 10 yıla yakın süredir dijital iletişim ve dijital pazarlama sektörlerinde aktif olarak yer almaktayım.

Ahmet Balat Kimdir?: https://www.ahmetbalat.com/ahmet-balat-kimdir/

Bugüne kadar, aylık cirosu milyon TL’leri aşan e-ticaret sitelerinin yer aldığı 200’den fazla markanın dijital iletişim ve dijital pazarlama çalışmalarında aktif olarak rol alan birisi olarak size dijital reklam yönetimini sıfırdan ileri seviyeye kadar öğretebileceğimi garanti ediyorum. 🙂

Mart 2020’de çıktığım eğitim serüveni boyunca sadece 1 yılda 100’den fazla kişiye birebir ve canlı eğitimler verdim. Dijital Pazarlama Eğitimlerim için yola çıkarken %99’u değil tamamiyle %100 danışan memnuniyetini hedefledim.

Sayfanın en altında bulunan iletişim formunu doldurarak eğitimlerimle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ben sadece dijital pazarlamayı öğretmiyorum. Bugüne kadar birçok markanın dijital pazarlama süreçlerinde bulunan, kendi reklam ajansını kurmuş, sektörü tanıyan bir isim olarak iş hayatıyla ilgili deneyimlediğim her şeyi sizinle paylaşacağım. Bu işi birlikte başaracağız 🙂

Dijital Pazarlama Eğitimimin Diğerlerinden Farkı Nedir?

Dijital pazarlama eğitimimin diğer eğitimlerden en büyük farkı canlı, birebir ve kişiye özel olmasıdır. Ancak eğitimlerimin farkı bununla sınırlı değil.

 • Canlı, Birebir ve Online. Her insanın anlama düzeyi ve anlama kabiliyetinin farklı olduğunu düşünen biriyim. Bu nedenle toplu eğitimler ve genele yönelik hazırlanmış video eğitimlerden ziyade canlı, birebir ve kişiye özel eğitimlerin öğrenmeye büyük katkısı olduğunu düşünüyorum. Eğitimim esnasında ve eğitimden sonra aklınıza takılan her şeyi ama her şeyi bana sorabilir ve öğrenebilirsiniz.
 • Kişiye Özel Program. Dijital pazarlama konusunda herkesin bilgi ve tecrübe seviyesinin farklı olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle eğitim öncesi size test yaparak bilgi seviyenizi ölçüyor ve size özel kişiselleştirilmiş bir eğitim programı sunuyorum.
 • Eğitim Kayıt Altında. Eğitim süresince her bir dersin kaydı alınarak o ders sonrası size gönderilir. Böylelikle o gün öğrendiğiniz her şeyi tekrar etme fırsatınız olur.
 • %100 Öğrenme Garantili. Birçok eğitimde eğitmen anlatır anlatır çeker gider. 🙂 Ancak, Ahmet Balat’ın dijital pazarlama eğitimlerinde eğitim, siz öğrenmeden bitmez. Önemli olan eğitimin saati değil sizin işi en iyi şekilde öğrenebilmenizdir.
 • Eğitim Alanlara Özel WhatsApp Grubu. Ahmet Balat’ın dijital pazarlama eğitimlerinde öğrenme, ömür boyu devam eder. Eğitimlerden en az birini alan herkes sosyal medya ve dijital pazarlama ile ilgili güncel gelişmeler ve Premium Videoların paylaşıldığı WhatsApp grubuna katılma hakkında sahip olur.
 • Ömür Boyu Öğrenme Modeli. Öğrenmenin tamamlanabilen bir süreç olduğunu düşünmüyorum. Öğrenme ömür boyu devam eder. Özellikle her gün yeni özelliklerin geldiği, sürekli değişimlerin yaşandığı aktif bir alandır dijital pazarlama. Her bir eğitim ortalama 8-12 ders sürer. Her bir ders ise ortalama 1 saat sürmektedir. Her bir ders, saat dolunca değil ancak siz o gün o dersi tamamen öğrenince sona erer. Derslerin hemen ardından o günün kaydı gönderilir. Eğitim tamamlandıktan sonra öğrenme bitmez. Sosyal medya ve dijital pazarlama ile ilgili sormak istediklerinizi dilediğiniz zaman sorabilirsiniz. Size söz veriyorum. Bu mesleği yaptığım sürece size bu alanlarda ömür boyu ücretsiz ve gönüllü olarak destek sağlıyorum. Ahmet Balat’ın dijital pazarlama eğitimlerinde öğrenme sürecinizi eğitimden sonra da ömür boyu sürdürebilirsiniz.
 • Sertifikalı Eğitim. Elinizi atsanız sertifikaya çarptığı, gökten sertifikaların yağdığı, sertifikaların parayla dağıtıldığı günümüzde açıkçası benim sertifikalara inancım yok dostlarım. Önemli olanın bir kağıt parçasının değil, işi bilmeniz olduğunu düşünüyorum. Sektör, işi bilmeyen sertifikalı “sözde uzmanlarla” dolu. Bu nedenle sertifikanın önemli olduğunu düşünmeyen biriyim. 🙂 Ancak ben böyle düşünsem de sektördeki birçok işveren için sertifikalar hala çok önemli. Eğitimleri başarıyla tamamlayan öğrencilere resmi Dijital Pazarlama Eğitimi Sertifikası veriyorum.
 • Panel + Strateji. Eğitimlerimde sadece reklam panelini anlatmakla kalmayıp, strateji üretebilmeniz noktasında da sizlere bilmeniz gereken her şeyi en ince detayına kadar aktarıyorum.
 • Sıfırdan İleri Düzeye. Dijital pazarlamayı hiçbir şekilde bilmiyor olabilirsiniz. Sektörle ilgili en ufak bir fikriniz olmayabilir. Videolar izleseniz de anlamıyor olabilirsiniz. Tüm bunlar bizim için hiç problem değil. Ben size bu işi sıfırdan başlayarak öğreteceğim.
 • Kolay Ödeme Sistemi. Eğitim ücretini ister havale ile tek seferde, isterseniz kredi kartına 12 aya kadar taksitle ödeyebilirsiniz. Sayfanın en altındaki formu doldurarak eğitimle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
 • Sınırı Olmayan Bir Öğrenme Modeli. Dünyanın neresinde olursanız olun 1 adet internet erişimine sahip bir bilgisayarınız varsa bu, eğitim için yeterlidir. Bu eğitim için ekstra bir masraf yapmanıza gerek yoktur. Online eğitimimizde eğitimin bir sınırı yoktur. İster tatilde olun, ister yurt dışında… Tüm bunlar eğitimimize engel olmayacaktır. 🙂

Sayfanın en altında bulunan iletişim formunu doldurarak eğitimlerimle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eğitimin Süreci

Dijital pazarlamayı “gerçekten” öğrenmeye karar verdikten sonra benimle direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Benimle iletişime geçtikten sonra birlikte size özel bir eğitim programı hazırlayacağız. Eğitim planlaması işinize, okulunuza, yoğunluğunuza göre yapılacaktır.

Bu planlamayı yapmadan önce size özel hazırlamış olduğum formu size gönderecek ve dijital pazarlamaya dair bilginizin ne durumda olduğunu ölçeceğim. Bu durum zaman kayıplarımızın önüne geçerek size bilgiyi en kısa ve en hızlı yoldan aktarmamı sağlayacaktır.

2 kalemde eğitim veriyorum. Sosyal Medya (Facebook – Instagram) Reklamcılığı Eğitimi ve Dijital Pazarlama (SEM) – Google Ads (AdWords) Reklamcılığı Eğitimi.

Bu iki farklı eğitimden dilediğinizi tek tek alabilmenizin yanı sıra bu iki eğitimi toplu olarak da alabilirsiniz.

Eğitimlerimiz Zoom programı üzerinden birebir olarak ilerlemektedir.

Her bir eğitimin ortalama süresi 2 hafta / 8 – 12 saat aralığındadır. Ancak eğitimlerin süresi sizin öğrenme durumunuza göre değişiklik göstermektedir. Eğitim saat dolunca değil, siz işi başarılı şekilde öğrendikten sonra sona erer.

Eğitimi Kimler Almalı?

 • Sosyal medya alanında kariyer yapmak isteyenler.
 • Dijital Pazarlama Uzmanı olmak isteyenler.
 • Sosyal medya reklamcılığını öğrenmek isteyenler.
 • E-ticaret sektöründe satışlarını artırmak isteyenler.
 • Firma sahipleri.
 • Girişimciler.
 • Google Ads (AdWords) Analytics hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler.
 • Çalıştığı reklam ajanslarını, personeli denetlemek isteyen şirket sahipleri, müdürler.
 • Çalıştıkları şirkete katkı sağlamak isteyenler.
 • Kendisini geliştirmek isteyen öğrenciler.
 • Bu alanda iş bulmak isteyen herkes.

Kimler Almamalı?

 • Sosyal medya ve dijital pazarlamanın gereksiz olduğunu düşünenler.
 • Kendi kendine, deneyerek öğrenmeyi sevenler ve buna çokça zamanı olan kişiler.
 • Online eğitime vakit ayıramayacak kadar yoğun olan kişiler.

Eğer sosyal medya ve dijital pazarlama alanlarında kariyer yapmak, işi gerçekten öğrenmek istiyorsanız bu işi size eksiksiz olarak öğretecek doğru kişi benim. 🙂

Eğitim Talep Formunu Doldurun

Eğitimlerim hakkında detaylı bilgi için lütfen formu doldurun.

E-posta: ahmet@brandok.co
E-posta: iletisim@ahmetbalat.com
WhatsApp: 0530 600 34 26

  Sıkça Sorulan Sorular

  Benim dijital pazarlama eğitimlerim birebir ve canlı olarak gerçekleşiyor. Öncelikle eğitim almak istediğinize dair talepte bulunuyorsunuz. Sonrasında size bir form gönderiliyor.

  • Gönderilen bu form ile bilgi seviyesi tespiti yaparak tamamen size özel bir eğitim programı hazırlıyorum.
  • Eğitim birebir ve kişiye özel olduğu için dersin süresi tamamlanınca değil, siz o gün o dersi %100 anlayınca ders sona eriyor.
  • Eğitim boyunca (eğer elinizin altında bir marka, sektör, proje vs varsa) örneklendirmeler bunun üzerinden ilerliyor. Yani anlatış tarzım tamamen sizin sektörünüze ve işlerinize göre şekilleniyor.
  • Her ders kayıt altına alınıyor ve dersin hemen sonunda size iletiliyor. Böylelikle dersleri ömür boyu izleme fırsatınız oluyor.
  • Eğitimi alan kişilerden oluşan Özel WhatsApp Gruplarına ücretsiz olarak katılabiliyorsunuz. Böylelikle kendinizi güncel tutabilir, sormak istediğiniz ne varsa gruba da sorabilirsiniz.
  • Benim eğitimlerimin bir diğer farkıysa eğitim sonrası destek! Dijital pazarlama tek bir eğitimle öğrenilecek kadar basit bir yapıya sahip değildir. Bu nedenle eğitim sonrası destek, iyi bir eğitimin olmazsa olmazıdır. Eğitimi aldıktan sonra sormak istediğiniz ne varsa WhatsApp üzerinden benimle iletişime geçebilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz.
  • Dijital pazarlama dinamik bir yapıya sahiptir. Eğitim sonrasında yeni özellikler gelebilir. İşte böyle durumlarda panele gelen yeni özelliklerle ilgili WhatsApp gruplarında premium video paylaşımları yapılarak ömür boyu öğrenme sistemi sağlanmaktadır.
  • Eğitim tamamlandıktan sonra 1 ders daha yapılarak genel tekrarlar, soru cevaplar yapılmaktadır.
  • Eğitimlerimde klişe panel anlatımlarının dışına çıkarak, panel bilgisini stratejilerle ve deneyimlerimle harmanlayarak anlatım sağlamaktayım.

  Dostlarım. Ben bu yola çıkarken benden eğitim alan herkesin bu işi öğrenebilmesi, kimsenin mağdur olmamasını dert ederek bu yola çıktım. Dijital pazarlama tek bir eğitimle öğrenilebilecek basit bir yapıya sahip değildir. Ancak eğitim esnasında uygulamalar, örneklemler ve eğitim sonrası desteklerle bu işi elimden geldiğince en iyi şekilde öğretmek için sizi Ömür Boyu Öğrenme Sistemi'ne dahil ediyorum! Bu sistem sayesinde,

  • Ben kendi eğitimlerimin %100 kefiliyim. Eğitim tamamlandıktan sonra, sormak istediğiniz ne olursa benimle WhatsApp üzerinden dilediğiniz zaman iletişime geçebilir, sorularınızın yanıtını bulabilirsiniz.
  • Eğitim sonrasında Eğitim Özel WhatsApp gruplarına katılarak benden eğitim alan diğer arkadaşlarla bilgi alışverişinde bulunarak kendinizi sürdürülebilir gelişim sistemine dahil edebilir, networkünüzü genişletebilirsiniz.
  • Her zaman derim ki dijital pazarlama dinamik bir yapıya sahiptir. Eğitimi tamamladıktan sonra ertesi gün panelin değişmeyeceğinin, yeni özellikler gelmeyeceğinin garantisini hiç kimse veremez. İşte böyle önemli gelişmelerde eğitim alanlara özel premium videolar veya Zoom canlı yayınları gerçekleştirerek bu noktada bilgi akışı sağlayacağımın garantisini veriyorum 🙂

  Merhaba. Ben Dijital Pazarlama Eğitmeni Ahmet Balat.  7 yılı aşkın süredir dijital pazarlama ve dijital iletişim sektörleri içerisindeyim. Bugüne kadar dünyanın önde gelen global markaların dijital iletişim ve dijital pazarlama ekiplerinde aktif olarak yer aldım. İstanbul'da birçok farklı büyük ajansta çalıştım, uzun yıllar freelancer olarak dijital pazarlama alanında profesyonel hizmetler sağladım.

  2019'da kendi şirketimi kurmaya karar verdim. Önce Massive Digital Company'i kurdum. Ardından Brandok markasının kurucu ortağı oldum. Halihazırda Brandok ile markalara 360 derece dijital pazarlama hizmetleri sağlamaktayız. Dünyanın 10 farklı ülkesinden 200'ü aşkın markaya dijital iletişim ve dijital pazarlama alanlarında profesyonel hizmetler sağladık, hizmet vermeye devam ediyoruz. Özellikle e-ticaret alanında birçok başarı hikayemiz de bulunmaktadır.

  Bu genç kardeşiniz dijital pazarlama sektörünü tanıyan, sektör tozunu sahada yutarak çalışmalarını sürdürmektedir.

  2020 Mart ayında Birebir Dijital Pazarlama Eğitimlerimi yayına aldım. Sadece 1 yılda 100'ü aşkın kişiye tamamen birebir ve canlı dijital pazarlama eğitimleri verdim. Eğitimlerim yayına girdiği andan itibaren kısa sürede 2020 yılının en çok tercih edilen dijital pazarlama eğitimlerinden birisi olmuştur.

  Sizi, sınırları olmayan Ömür Boyu Öğrenme Sistemime davet ediyorum. Dijital Pazarlama Eğitimini tercih ederken eğitim alacağınız kişinin konuyu ele alış şekli, yorumlama yeteneği ve sektör geçmişi sizin için önemli olacaktır.

  Her bir eğitim ortalama 2 hafta sürüyor. Ortalama 6-12 saat sürüyor. Eğitim süresi kişiden kişiye değişiklik gösterebiliyor. Çünkü benim eğitimlerimde süre tamamlanınca değil, siz konuları %100 anlayınca eğitim sona eriyor.

  Eğitim saatlerini sizin ve benim müsait olduğumuz gün ve saatlere göre ayarlayabiliyoruz.

  Eğitim İçeriği

  Sosyal Medya (Facebook – Instagram) Reklamcılığı Eğitimi

  Teorik Eğitim

  • Pazarlama nedir?
  • Dijital Pazarlama ve Geleneksel Pazarlama arasındaki farklar nelerdir? Neden Dijital Pazarlama?
  • Sosyal medyanın temelleri
  • Facebook & Instagram sayfaları oluşturma
  • Instagram İşletme Hesabı oluşturma
  • Facebook & Instagram hesaplarının entegre edilmesi

  Facebook Business Manager Eğitimi

  • Facebook Business Manager hesabı oluşturma
  • Facebook Business Manager’a genel bakış ve paneli anlama
  • Facebook ve Instagram hesaplarını Business Manager’a ekleme
  • Reklam Hesabı oluşturma ve ödeme yöntemleri ekleme
  • Resmi şirket bilgilerini sisteme tanımlatma
  • Facebook Business Manager’da işletme doğrulatma

  Olay Yöneticisi

  • Olay Yöneticisine genel bakış
  • Facebook Piksel kodu oluşturma ve web sitesine ekleme
  • Facebook Pixel Helper aracı kurulumu
  • Çevrimdışı Olaylar: Gerçek Hayattaki Sonuçları Ölçme’ye bakış
  • Uygulama Olayları: Uygulama Hareketlerini ve Sonuçları Ölçme’ye bakış
  • Ortak Entegrasyonlara bakış

  Özel Dönüşümler

  • Özel Dönüşümler nedir?
  • Özel Dönüşümlere genel bakış
  • Temel düzeyde, örnek özel dönüşümler oluşturma
  • iOS14 güncellemesini aktif etme
  • Domain doğrulama işlemi

  Facebook Reklam Yöneticisi (Ads Manager) Eğitimi

  • Reklam hesabına genel bakış
  • Kampanya, Reklam Seti ve Reklam arasındaki farklar
  • Reklamları doğru kategorilendirme
  • Stratejilerinize yön verecek önemli metrikler
  • Kampanya oluşturma
  • Marka Bilinirliği, Değerlendirme ve Dönüşüm Reklamları

  Marka Bilinirliği Reklam Stratejileri

  • Marka Bilinirliği nedir? Marka bilinirliği stratejisini anlamak
  • Marka bilinirliği reklam modellerini anlamak
  • Erişim ve Marka Bilinirliği kampanyaları oluşturmak
  • Sayfa Beğenisi reklamları

  Değerlendirme Reklamları

  • Trafik, Mesaj ve Etkileşim Reklamları Oluşturma
   -Facebook Telefonla Arama Reklamları
   -Facebook Sayfa Beğenisi Reklamları
  • Uygulama yükleme reklamlarını anlamak
  • Video görüntülenme reklamlarını anlamak
  • Potansiyel müşteriler bulma reklamını anlamak
  • Potansiyel müşteriler reklamları oluşturmak
  • Potansiyel müşteriler formlarını izlemek ve harekete geçmek

  Dönüşüm Reklamları

  • Dönüşüm nedir?
  • Dönüşüm reklamlarının kurulması ve reklam sonuçlarını ölçmek
  • iOS14 Güncellemeleri ve Toplu Olay Yöneticisi Kurulumu
  • Katalog reklamlarının kurulması
  • Mağaza Trafiği reklamlarına bakış

  Ticaret Yöneticisi

  • Ticaret yöneticisi hesabının oluşturulması
  • Katalog oluşturulması
  • Ürünlerin aktarılması ve ürün setleri oluşturulması
  • Instagram Alışveriş özelliğinin aktif edilmesi
  • Funnel (Huni) Kurulumu

  Hedef Kitle Oluşturmak

  • Hedef kitle nedir?
  • Hedef kitle nasıl oluşturulur?
  • Özel hedef kitle oluşturmak
   – İnternet sitesi ziyaretçileri
   + Tüm internet sitesi ziyaretçileri (Remarketing Audience)
   + Geçirdikleri süreye göre ziyaretçiler
   + Bir internet sitesi özel hedef kitlesi
   – Müşteri listesi (Custom Audience)
   – Uygulama Hareketleri
   – Çevrimdışı Hareketler
   – Video etkileşimleri
   – Instagram işletme profili etkileşimleri
   – Potansiyel müşteri formu hedef kitlesi
   – Etkinlik etkileşim hedef kitlesi
   – Hızlı deneyim hedef kitlesi
   – Facebook sayfası hedef kitlesi
  • Benzer Hedef Kitle oluşturmak
   – Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılarla ortak davranışlar sergileyen yeni kitlelere ulaşmak (Lookalike Audience)
  • Tahmini Günlük Sonuçlara bakış
  • Bütçe Planlama Çalışmaları

  Reklam Alanları

  • Facebook Reklamları
   – Facebook Haber Kaynağı reklamları
   – Facebook Marketplace reklamları
   – Facebook Video Akışları reklamları
   – Facebook Sağ Sütun reklamları
   – Facebook Gruplar Akışı reklamları
   – Facebook Stories reklamları
   – Facebook Yayın İçi video reklamları
   – Facebook Arama Sonuçları reklamları
   – Facebook Hızlı Makaleler
  • Instagram Reklamları
   – Instagram Akışı reklamları
   – Instagram Keşfet reklamları
   – Instagram Stories reklamları
  • Messenger Reklamları
   – Messenger Gelen Kutusu reklamları
   – Messenger Stories reklamları
  • Audience Network Reklamları
   – Audience Network Platforma Özel Reklam, Reklam Bandı ve Ara Reklam
   – Audience Network Ödüllü Videolar

  Reklam Kreatifi

  • Dönen format
  • Tek Görsel veya Video
  • Koleksiyon
  • Eylem Çağrısı Oluşturma
  • İyi bir reklam görseli nasıl oluşturulur? (Facebook Yazı Bindirmesi Aracı)
  • Etkileyici bir reklam metni nasıl yazılır?

  Dönüşüm Takibi

  • Facebook Pikseli aktif etmek
  • URL Parametreleri oluşturmak ve Google Analytics’te ölçme

  Optimizasyonlar

  • Kampanya Bütçe Optimizasyonu
  • A/B Testleri oluşturma ve ölçme
  • Dinamik Kreatif reklamlar
  • Teklifler
  • Reklam Alanları optimizasyon çalışmaları
  • Reklam Yayını İçin Optimizasyon
  • ThruPlay Optimizasyonu

  Metrikler ve Raporlama

  • Önemli metrikler
  • Reklam sonuçlarını yorumlamak
  • Reklam performanslarını izlemek
  • Sütunları özelleştirmek
  • Kırılımlara genel bakış ve kırılımları anlamak
  • Özel rapor oluşturmak
  • Faturalandırma
  • Facebook Sayfa Yöneticisi ve Reklam Yöneticisi Mobil Uygulamasını Öğrenmek

  Google Ads (AdWords) Eğitimi

  SEM’e Bakış

  • SEM nedir?
  • SEO nedir?
  • SEM ie SEO arasındaki farklar nelerdir?

  Google Ads Reklam Yönetimi

  • Google Ads hesabı oluşturmak
  • Google Analytics hesabı oluşturmak
  • Google Ads & Google Analytics hesaplarını entegre etmek
  • Google Ads ve Analytics kodlarının siteye eklenmesi
  • Google Ads paneline genel bakış
  • Google Ads panel eğitimi
  • Google Analytics verilerini anlamak
  • Google Analytics’te özel kitleler oluşturmak

  Google Ads Kampanya Oluşturmadan Önce

  • Kampanya hedefini belirlemek
  • Anahtar kelime analizi yapmak
  • Google Trends
  • Bütçe planlaması oluşturmak

  Planlayıcı

  • Performans Planlayıcı
  • Anahtar Kelime Planlayıcı
  • Erişim Planlayıcı
  • Reklam Önizleme ve Teşhisi

  Google Ads Kampanya Hedefleri

  • Satış 
  • Potansiyel Müşteri
  • Web Sitesi Trafiği
  • Ürün ve Markayı Dikkat Alma
  • Marka Bilinirliği ve Erişim
  • Uygulama Tanıtımlarına bakış

  Google Ads Kampanya Türü

  • Arama Ağı
  • Görüntülü Reklam Ağı
   – Remarketing Reklamları oluşturma
   – Google Ads Remarketing kodunun siteye eklenmesi
  • Video (YouTube)
  • Uygulama reklamlarına bakış
  • Akıllı

  Anahtar Kelime Eşleme Türleri

  • Tam eşleme
  • Sıralı eşleme
  • Geniş eşleme
   – Geniş eşleme düzenleyicisi

  Optimizasyon

  • Amaç ve Hedef Belirleme
  • Anahtar Kelime Optimizasyonu
  • Anahtar Kelime Eşleme Optimizasyonları
  • Negatif Anahtar Kelime Optimizasyonları
  • Reklam Uzantıları Ekleme
  • A / B Testleri
  • Tıklama Oranı ve Maks TBM Optimizasyonları
  • Açılış Sayfası Optimizasyonu
  • Reklam Zamanı Optimizasyonu
  • Yerleşim Optimizasyonları

  Temel Dönüşümler

  Analiz

  Faturalandırma
  – Ödeme Yöntemleri

  Toplamda 2 farklı eğitimim bulunmaktadır. Sosyal Medya (Facebook – Instagram) Reklamcılığı Eğitimi ve Google Ads Reklamcılığı Eğitimi

  Bu eğitimlerden ikisini de alabileceğiniz gibi eğitimleri tek tek de alabilirsiniz.

  Eğitimler hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz. Eğitimler kontenjanla sınırlıdır.

  Sayfanın en altında bulunan iletişim formunu doldurarak eğitimlerimle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • WhatsApp: 0530 600 34 26
  • E-posta: ahmet@brandok.co
  • E-posta: iletisim@ahmetbalat.com

   Ahmet Balat hakkında daha fazla bilgi için: https://www.ahmetbalat.com/ahmet-balat-kimdir/

   Güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olun. Telegram kanalıma katılın: https://t.me/ahmetbalatcom

   23 Yorum

    1. Merhabalar Onur Bey,

     Yukarıdaki formu doldurarak dijital pazarlama eğitimlerimle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler 🙂

    1. Alamazsın. Çünkü senin cep telefonu bilgin, e mail bilgin gerekiyor fiyat almak için. Sadece fiyat öğrenmek istiyorsun oysa ki.

     1. Merhabalar Kerim Bey,
      Eğitim kapsamlı bir eğitim olduğu için eğitim içeriğine özel bir sunumumuz var. Sunumumuzu ve eğitim detaylarını da ancak maille iletmek uygun oluyor.

      Ayrıca ödeme noktasında da sağladığımız avantajlar bulunuyor. Tüm bunları anlatmadan, eğitimin kapsamını ve içeriğini anlatmadan, ödeme kolaylıklarından bahsetmeden direkt fiyat söylemek bence doğru bir yaklaşım değil. 🙂

      İlginize teşekkür ederim

   1. Merhabalar Herkese,

    Ahmet Bey’den aldığım Facebook ve Instagram Reklamcılığı Eğitimini tamamladım. Konu hakkında daha önceden az da olsa bilgim olmasına rağmen aldığım eğitim çok öğretici ve kapsayıcıydı ki gerçek hayatta faydalarını daha eğitim alırken görmeye başladım. Gerek Ahmet Bey’in sabrı gerekse öğretirken hitap yeteneği sayesinde anlattığı konuları hızlıca kavrayıp uygulamaya dökebildim. Bu alanla ilgilenen ve kendini geliştirmek isteyen kişilere bu eğitimi kesinlikle tavsiye ettiğimi belirtirim.

    Sevgilerle,

    1. Uğur Bey,

     Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Benim için çok çok çok keyifli bir eğitimdi. Her zaman iletişimde kalmak dileğiyle. Teşekkürler 🙂

   2. Uzun süredir araştırıyordum en sonunda gerçekten “eğitim” kelimesinin tam olarak karşılığını Ahmet Balat Bey’den aldım. Birebir, soru-cevap, ekran paylaşımlı eğitimi sonunda kafamdaki tüm soru işaretleri kalktı. Geriye sadece uygulamak kaldı. O konularda da istediğimiz zaman sorulara cevap vereceğini söyledi 🙂 Ben eğitimden son derece memnunum. Artık tek işim sosyal medya reklamcılığı, teşekkürler Ahmet Balat 🙂

    1. Ahmet Bey,

     Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Benim için son derece keyifli bir eğitimdi. Eğitimden sonra da her zaman iletişimde kalmak dileğiyle. Çok teşekkürler 🙂

    1. Mustafa Bey merhabalar,

     Teknik bir hata olmuş uyarınız için çok teşekkür ederim. 🙂 Hata giderildi formunuzu bekliyorum. Dilerseniz bana 0530 600 34 26 numaralı telefondan veya WhatsApp’tan da ulaşabilirsiniz.

   3. Sevgili Ahmet Balat’tan Digital Pazarlama konusunda ders aldım. Bu yazıyı da bu konuda kendini geliştirmek veya sıfırdan bu konuya nasıl vakıf olabilirim diye – tıpkı benim gibi- düşünenler için yazmak istedim. Ahmet Bey, derslerde aktardığı bu işin olmazsa olmazı teknik kısımlarının yanı sıra bireysel ihtiyacınıza yönelik verdiği fikirlerle de gerçekten “danışman” sıfatının altını dolduruyor. Kurs bitiminde içtenliğinden hiç şüphe duymadığım “ihtiyacınız olduğunda buradayım” sözü ise bana gerçekten bu işi doğru isimden aldığımı bir kez daha hissettirdi. Kendisine en içten teşekkürlerimle!

    Aslı Velioğlu

    1. Merhabalar Zeynep Hanım,

     Dijital pazarlama eğitimlerimle ilgili maille bilgilendirme yapıldı. İlginize çok teşekkür ederim 🙂

    1. Merhaba,
     Dijital Pazarlama eğitimlerimle ilgili e-posta ile tarafınıza bilgilendirme yapıldı. Teşekkürler 🙂

   4. Merhaba, bir dijital pazarlama danışmanı olarak bilgi almak istiyorum 🙂

    1. Merhaba Furkan Bey,

     Maille bilgilendirme yapıldı. İlginiz için teşekkür ederim 🙂

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Başa dön tuşu