Hizmetlerim

Sosyal Medya Uzmanı

Sosyal Medya Uzmanı olarak ekibim / ajansımla birlikte markanızın tüm sosyal medya hesaplarını etkili bir şekilde yönetiyor, günlük, haftalık ve aylık planlamalarımızla ölçülebilir, sürdürülebilir ve verilere dayalı stratejiler dahilinde marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi alanında bugüne kadar birbirinden farklı onlarca sektörden 50’ye yakın firmanın profesyonel çözüm ortağı olduk.

Ben sadece bir Sosyal Medya Danışmanı değil dijital iletişim ve dijital pazarlama konusunda bütüncül bilgi, birikim ve deneyime sahip bir uzmanım. Bu noktada çalıştığımız süre boyunca firmanızın tüm dijital stratejilerine birlikte yön verebilir, pazarlama ve iletişim konusunda merak ettiğiniz her şeyi bana danışabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi Hizmetlerimiz

 • Sosyal medya hesaplarınızın profesyonel olarak yönetimi. (Instagram, Facebook, Twitter, YouTube, Linkedin, Pinterest vb.)
 • Tüm sosyal medya hesaplarının kurulumu, gerekli entegrasyonların sağlanması.
 • Art Direktörümüz tarafından firmanıza uygun kurumsal bir tasarım çizgisi oluşturulması.
 • Etkileşimlerinizi artırmaya yönelik, verilere dayalı, sürdürülebilir dijital strateji haritasının oluşturulması ve bunun ışığında sosyal medya hesaplarınızda günlük, düzenli paylaşımlar yapılması.
 • Müşterilerinizin taleplerine anlık olarak cevaplar verilmesi.
 • Organik takipçi artışı için çekiliş, yarışma vb içerik kurgularının oluşturulması ve süreç takibinin yapılarak raporlarla size sunulması.
 • Sosyal medya reklam yönetimi için gerekli tüm kurulumların yapılması. (Business Manager, Ads Manager, Facebook Pixel, Facebook E-Ticaret Yöneticisi, Facebook Katalog vb oluşturulması.)
 • Firmanıza uygun sosyal medya reklam stratejilerinin belirlenmesi. Ölçülebilir ve sürdürülebilir reklam çalışmaları yapılması.
 • Marka bilinirliği ve satışların artırılması için ileri düzeyde sosyal medya reklam yönetiminin yapılması (Remarketing, Retargeting, Lookalike Audience, Custom Audience vb)
 • Yapılan tm çalışmaların ve büyüme rakamlarının haftalık ve aylık raporlarla takibinin yapılması, raporların size gönderilmesi.

Dijital Pazarlama Uzmanı

Dijital Pazarlama Uzmanı olarak ekibim / ajansımla birlikte markanız için en uygun dijital pazarlama stratejilerini belirleyerek sizin için profesyonel bir yol haritası çıkarıyoruz.

Yol haritası hazırlarken elimizdeki verilerden yararlanıyor, verilere dayalı, sürdürülebilir ve ölçülebilir çalışmalar yapıyoruz. Google Ads & Google Analytics Performans Reklam Yönetimi yaparken Google Anahtar Kelime Planlayıcısı, Google Search Console, SEMrush, Hotjar, Yandex Metrica ve Facebook Business Manager gibi platformlardan yararlanıyoruz.

Markanız için sektörel rekabet analizi, rakip analizi ve SWOT analizleri yapıyor, dijital pazarlama çalışmaları için minimum maliyetle maksimum performans almanız için gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz.

Ben sadece bir Dijital Pazarlama Danışmanı değil dijital iletişim ve dijital pazarlama konusunda bütüncül bilgi, birikim ve deneyime sahip bir uzmanım. Bu noktada çalıştığımız süre boyunca firmanızın tüm dijital stratejilerine birlikte yön verebilir, pazarlama ve iletişim konusunda merak ettiğiniz her şeyi bana danışabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Yönetimi Hizmetlerimiz

 • Dijital pazarlama için gerekli olan tüm hesapların kurulumlarının yapılması (Google Ads, Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager, Yandex Metrica, Google Merchant Center, Facebook Business Manager, Facebook Katalog, Facebook E-Ticaret Yöneticisi, Facebook Pixel vb)
 • Kurulumları yapılan, dijital pazarlama için gerekli olan tüm hesaplar için gerekli entegrasyon çalışmalarının yapılması (Google Ads – Google Analyics – Google Search Console hesaplarının birbirine entegre edilmesi, Google Analyitcs, Google Tag Manager, Facebook Pixel kodlarının siteye eklenmesi vb)
 • Google Anahtar Kelime Planlayıcısı ve SEMrush gibi araçları kullanarak Anahtar Kelime seçiminin yapılması ve stratejinize en uygun anahtar kelime teklif stratejilerinin belirlenmesi.
 • Günlük reklam optimizasyon çalışmalarıyla dönüşümleri artırmak ve reklam maliyetleri azaltmak için gerekli tüm çalışmaların yapılması.
 • Google Analytics’te Akıllı Hedef Kitleler oluşturarak, verilere dayalı ve hedef odaklı pazarlama stratejilerinin uygulanması, süreç takibinin yapılarak raporlarla size sunulması.
 • A/B test çalışmalarıyla hedeflerinize en uygun reklam stratejilerinin belirlenmesi. Bu sayede minimum reklam maliyetleriyle maksimum dönüşüm elde edilmesi.
 • Remarketing – Retargeting, Lookalike – Custom Audience reklam stratejileriyle web sitenize giren ve ürünlerinizle ilgilenen kişileri yeniden hedefleyerek dönüşümleri – satışları artırma çalışmalarının yapılması.
 • Yapılan tüm görüntülü reklamların Art Direktörümüz tarafından tasarımlarının yapılması.
 • Yapılan tm çalışmaların ve büyüme rakamlarının haftalık ve aylık raporlarla takibinin yapılması, raporların size gönderilmesi.

E-Ticaret Danışmanı

E-Ticaret Danışmanı olarak ekibim / ajansımla birlikte internet üzerinden satışlar yapan firmanız için en uygun e-ticaret satış stratejilerini birlikte belirleyerek sizin için profesyonel bir yol haritası hazırlıyoruz.

Yol haritası hazırlarken elimizdeki verilerden yararlanıyor, verilere dayalı, sürdürülebilir ve ölçülebilir çalışmalar yapıyoruz. Google Ads & Google Analytics Performans Reklam Yönetimi yaparken Google Anahtar Kelime PlanlayıcısıGoogle Search ConsoleSEMrushHotjarYandex Metrica ve Facebook Business Manager gibi platformlardan yararlanıyoruz.

Bunların yanı sıra Google Merchant Center ve Facebook E-Ticaret Yöneticisi / Facebook Katalog Yöneticisi araçlarının kurulumlarını yaparak e-ticaret için gerekli tüm entegrasyonları sağlıyoruz.

E-ticaret çok kanallı bir süreçtir. E-ticaret sadece Google reklamları, Facebook reklamları vb demek değildir. E-ticaret birkaç farklı kanalla yürütülecek sınırlı çalışmalardan ibaret değildir. Ben ve ekibim bunların farkındayız. Çalışmalarımız süresince dijital reklam çalışmalarının yanı sıra, dijital içerik üretimleri yapıyor, site için gerekli optimizasyon çalışmaları konusunda size yardımcı oluyor, tüm reklam çalışmalarının dijital tasarımlarını yapıyor, mobil pazarlama için gerekli olan tüm entegrasyonları dijital reklam stratejilerimiz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

Ahmet Balat sadece bir Dijital Pazarlama Danışmanı değil dijital iletişim, dijital pazarlama ve e-ticaret konusunda bütüncül bilgi, birikim ve deneyime sahip bir uzmandır. Bu noktada çalıştığımız süre boyunca firmanızın tüm dijital stratejilerine birlikte yön verebilir, pazarlama ve iletişim konusunda merak ettiğiniz her şeyi bana ve ekibime danışabilirsiniz.

E-Ticaret Yönetimi Hizmetlerimiz

 • E-ticaret reklamları için gerekli olan tüm hesapların kurulumlarının yapılması (Google Ads, Google AnalyticsGoogle Search ConsoleGoogle Tag ManagerYandex MetricaGoogle Merchant CenterFacebook Business ManagerFacebook KatalogFacebook E-Ticaret YöneticisiFacebook Pixel vb)
 • Kurulumları yapılan, dijital pazarlama için gerekli olan tüm hesapların gerekli entegrasyon çalışmalarının yapılması (Google Ads – Google Analyics – Google Search Console hesaplarının birbirine entegre edilmesi, Google Analyitcs, Google Tag Manager, Facebook Pixel kodlarının siteye eklenmesi vb)
 • E-ticaret sitenizde yer alan ürünlerinizin SEO ayarlarının yapılması.
 • Site içi optimizasyon çalışmalarının yapılması ve bu çalışmalar doğrultusunda size rapor sunulması.
 • E-ticaret sitenizde Google Merchant Center ve Facebook Katalog / Instagram Alışveriş için gerekli feedlerin oluşturularak e-ticaret reklamları için akılcı çözümler sunulması.
 • Facebook Pixel kurulumu yapılarak Olaylar Yöneticisi‘nde PageviewAdd to ChartPurchase vb gerekli tüm izleme / ölçüm kurulumlarının yapılması ve bu sayede e-ticaret siteniz için yapılacak tüm reklam çalışmalarının daha akılcı, verilere dayalı, dönüşüm odaklı olarak yönetilmesi.
 • Google Analytics’te Akıllı Hedef Kitleler oluşturarak, verilere dayalı ve hedef odaklı pazarlama stratejilerinin uygulanması, süreç takibinin yapılarak raporlarla size sunulması.
 • Google Anahtar Kelime PlanlayıcısıSEMrush gibi araçları kullanarak Anahtar Kelime seçiminin yapılması ve reklam stratejinize en uygun anahtar kelime teklif stratejilerinin belirlenmesi.
 • E-ticaret eğitimlerimizle, e-ticaret pazarlaması için sıfırdan ileri düzeyde olacak şekilde size ve ekibinize online / bire bir eğitimler verilmesi.
 • Şeffaflık ilkemizle yapılan tüm çalışmaların haftalık ve aylık raporlarla size sunulması. Sunulan raporlar üzerinden yeni stratejiler belirlenerek satışları artırmak için gerekli reklam kurulumlarının yapılması.
 • Günlük reklam optimizasyon çalışmalarıyla dönüşümleri artırmak ve reklam maliyetleri azaltmak için gerekli tüm çalışmaların yapılması.
 • A/B test çalışmalarıyla hedeflerinize en uygun reklam stratejilerinin belirlenmesi. Bu sayede minimum reklam maliyetleriyle maksimum dönüşüm elde edilmesi.
 • Remarketing – RetargetingLookalike – Custom Audience reklam stratejileriyle web sitenize giren ve ürünlerinizle ilgilenen kişileri yeniden hedefleyerek dönüşümleri – satışları artırma çalışmalarının yapılması.
 • Yapılan tüm görüntülü reklamların Art Direktörümüz tarafından tasarımlarının yapılması.

Çalıştığımız markalar, referanslarımız ve danışmanlık hizmetlerim hakkında detaylı bilgiler, teklifler ve sorularınız için benimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz! 🙂

 • Telefon: 0530 600 34 26
 • Eposta: ahmet@massivedigitalagency.com

  Başa dön tuşu