Etkinlik

Kadir Has Üniversitesi, Summer Workshop’a Konuk Oldum

Kadir Has Üniversitesi’nde 16 Ağustos 2022 tarihinde düzenlenen Summer Startup Workshop etkinliğine konuşmacı olarak konuk oldum.

Etkinlikte öğrencilere dijital pazarlamayı anlattım. Etkinlikte dijital pazarlamanın yanı sıra geleneksel pazarlamayı, içerik pazarlamasını, SEO’yu, Google Ads’i ve dijital girişimciliği konuştuk.

Yaklaşık 1 saat süren etkinlikte, öğrencilerin sorularını cevaplayarak etkinliği tamamladık.

Summer Startup Workshop Nedir?

Kadir Has Kariyer Ofisi ve Fullsepp iş birliği ile yürütülen Summer Startup Workshop etkinliği her yıl yaz aylarında yapılıyor. Etkinliğe sektörün başarılı isimleri konuşmacı olarak davet ediliyor ve öğrencilerle sektör çalışanları bir araya getiriliyor.

Summer Startup Workshop
Kadir Has Üniversitesi – Summer Startup Workshop

Bu yıl 14 Haziran – 31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilen Summer Startup Workshop’ta öğrenciler, sektörün başarılı isimleriyle tanışma fırsatı yakalıyor. Aynı zamanda öğrencilere staj imkanları, yaratıcı fikirleri projeye dönüştürme ve kendilerini geliştirme imkanları tanınıyor.

Yaz boyu süren etkinlikte yazılım, girişimcilik, seyahat, fotoğrafçılık gibi alanlarda atölyeler gerçekleştiriliyor. Fullsepp’in ve Kadir Has Üniversitesi’nin eline sağlık. Neredeyse tüm sektörlerin dijitalleştiği günümüzde böyle etkinlikler son derece anlamlı.

Böylesine mükemmel bir etkinliğe beni de davet ettikleri için tüm yetkili arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bir başka etkinlikte görüşmek üzere! 🙂

Etkinlikten Kareler

Dijital Pazarlama Temel Eğitimlerim hakkında bilgi almak için: https://www.ahmetbalatakademi.com/

Öneri İçerik: TikTok’ta Nasıl Reklam Verilir?
https://www.ahmetbalat.com/tiktokta-nasil-reklam-verilir/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu