Etkinlik

MEF Üniversitesi Digital Marketing Summit’e Konuk Olduk!

MEF Üniversitesi, IEEE Öğrenci Kulübünün düzenlediği Digital Marketing Summit 2022’ye konuk olduk. 20 Mart Pazar günü gerçekleştirilen etkinlikte dijital pazarlama, içerik pazarlaması, Google reklamcılığı, Metaverse ve SEO konuşuldu.

Katılımcılar

Etkinlikte ilk oturum Olgu Şengül ile gerçekleşti. Şengül, dijital pazarlama ekosistemini ve yapısını anlattı. İkinci oturumda ise ben İçerik Pazarlamasını anlattım.

İçerik pazarlamasıyla kendi markasını var eden birisi olarak içerik pazarlaması hakkında bilinmesi gereken her şeyi elimden geldiğince kendi yorumumla anlattım.

Üçüncü oturumda Brandok kurucu ortağı Zeynel Çift Metaverse’ü ve web 3.0’ı anlattı. Bu oturumda ekonominin geleceği, NFT’ler, kripto paralar ve internetin geleceğini konuştuk.

Dördüncü oturumda Site Destek reklam ajansı kurucusu Ayhan Karaman, SEO’nun hayatını nasıl değiştirdiğini ve projelerini anlattı. Ayhan Karaman, SEO’nun dünü, bugünü ve gelecekteki beklentilerini bizlerle paylaştı ve kendi dijital pazarlama şemasını anlattı.

Son oturumdaysa Site Destek ajans müdürü Kamil Keleş, Google Ads hakkında bilinmesi gereken en önemli bilgileri bizlerle paylaştı. Kamil Keleş, Google Ads’in yapısını ve Google Ads reklamlarının Meta reklamcılığından farklı yanlarını anlattı.

Her oturum sonrasında soru-cevap etkinlikleri gerçekleştirildi. Bu harika etkinlik için ve davetleri için MEF Üniversitesi, IEEE Öğrenci Topluluğuna teşekkür ederim. 🙂

Farklı etkinliklerde görüşmek üzere! 🙂

Etkinlikten Kareler

Öneri İçerik: Google Ads Maksimum Performans Kampanyası Nedir?
https://www.ahmetbalat.com/google-maksimum-performans-kampanyasi-nedir/
Telegram Kanalıma katılarak güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz: https://t.me/ahmetbalatcom

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu