Sosyal MedyaVideo

Designs.ai ile Saniyeler İçinde Tasarım Yapmak

Dijital iletişim ve dijital pazarlama çalışmalarında tasarımın yeri elbette son derece büyük. Bir ürünün paketlemesi ne kadar iyi olursa o ürünün satma ihtimali de o kadar yüksek olur.

Hatta tasarımın dijital pazarlamadaki yerini tartışmanın dahi bir anlamı olmadığını düşünüyorum 🙂 Günümüzde birçok profesyonel tasarım aracı var. Ancak bu profesyonel araçları kullanabilmek de bir tasarım algısı ve profesyonel beceriler gerektiriyor.

Designs.ai ile tasarım yapmak artık çok daha kolay ve çok daha az zaman alıyor. Ayrıca tasarım anlamında profesyonellik de gerektirmiyor. Özellikle freelancer’lar için son derece kullanışlı bir araç da diyebilirim.

Bu videomda sizlere Designs.ai aracıyla kolaylıkla ve saniyeler içerisinde nasıl tasarım yapılabileceğini anlattım. https://www.dijitalimaj.com/designsai/ adresine giriş yaparak siz de markalarınız için tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Size bir de sürprizim var! DEAHMETBALAT30 kodunu kullanarak bu harika tasarım aracını 1 aylık süreyle ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ücretsiz versiyon kodu 31.12.21 tarihine kadar geçerlidir ve 1.000 kişiyle sınırlıdır.

Bilgi için: designsai@dijitalimaj.com

Designs.ai ile Saniyeler İçinde Tasarım Yapmak – Ahmet BALAT

Öneri içerik: Dijital Pazarlama Nedir? Nasıl Uzman Olunur?
https://www.ahmetbalat.com/dijital-pazarlama-nedir-nasil-uzmani-olunur/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu