Etkinlik

Boğaziçi Üniversitesi Digital Marketing Academy’nin Konuğu Olduk

Her yıl Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenen Digital Marketing Academy 2021’de bu yıl katılımcı olarak biz de yer aldık.

Brandok reklam ajansı kurucu ortakları olarak Zeynel A. Çift ile birlikte etkinliğe konuşmacı olarak katılım gösterdik. Etkinlikte Sosyal Medya Pazarlamasının yanı sıra dijital reklamcılıkla ilgili keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

Digital Marketing Academy Nedir?

Digital Marketing Academy, her yıl Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenen bir dijital pazarlama etkinliğidir. Etkinliğe dijital pazarlama sektöründen ajans sahipleri, marka direktörleri ve influenclerlar konuşmacı olarak katılmaktadır. Her yıl 1200’den fazla öğrenci etkinliğe katılım sağlamaktadır.

Sektör liderleri etkinlikte tecrübelerini öğrencilerle paylaşarak sektör – öğrenci buluşması gerçekleştirilmektedir.

Neler Konuştuk?

Etkinlikte 2022 yılı için öngördüğümüz sosyal medya trendleri, dijital pazarlamanın temelleri, geleneksel pazarlama ile dijital pazarlama arasındaki farklılıklar, remote çalışma sistemi ve veri gizliliği gibi birçok farklı alanda konuşmalar gerçekleştirdik.

11-12 Aralık tarihlerinde katılım gösterdiğimiz etkinlikte Cumartesi günü online, Pazar günü ise Boğaziçi Üniversitesi, Güney Kampüs’te dijital pazarlamaya ilgi duyan öğrencilerle yüz yüze bir araya geldik.

Farklı üniversitelerden de birçok öğrencinin katılımıyla gerçekleşen bu güzel etkinlikte bize de yer verdikleri için, davetleri için Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine teşekkür ederiz. 🙂

Dijital Pazarlama Üzerine Tavsiyeler

Etkinlikte dijital pazarlamanın ne olduğu hakkında detaylı konuşmalar yaptık. Aynı zamanda sektörle ilgili en çok merak edilen soruları yanıtladık. Dijital pazarlamanın dünü, bugünü ve geleceği hakkında konuştuk.

Özellikle pandemiyle birlikte markalar işlerini dijitalleştirmenin yollarını ararken, sektörde uzman kişilerle çalışamamak da sektörün popüler sorunu hale gelmeye başladı. Sektöre hazırlanan üniversite öğrencilerine neler yapmaları gereketiğini sektörden kişiler olarak anlattık.

Etkinlikten Görüntüler

Brandok Co-Founder Ahmet Balat
Brandok Co-Founder Ahmet Balat
Brandok Co-Founder Zeynel A. Çift
Brandok Co-Founder Zeynel A. Çift
Brandok Co-Founder Ahmet Balat
Etkinlik Sonu

Öneri İçerik: Pazarlama Hunisi (Marketing Funnel) Nedir?
https://www.ahmetbalat.com/pazarlama-hunisi-marketing-funnel-nedir/

Sosyal medya ve dijital pazarlama dünyasından güncel bilgi ve gelişmeler için Telegram kanalıma katılın:
https://t.me/ahmetbalatcom

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu